18.02.12, 21:13

Agencja Digital One dla marki Bobbi Brown na 15 światowych rynkach

Agencja przygotowała aplikację konkursową na Facebooka, zwyciężczynie lokalnych edycji wezmą udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych, a część z nich wyjedzie do Paryża.

Agencja Digital One przygotowała dla ekskluzywnej marki kosmetyków Bobbi Brown (The Estēe Lauder Companies) aplikację konkursową na Facebooka dla 15 rynków (14 krajów oraz region Bliskiego Wschodu). Punktem wyjścia był pomysł zaczerpnięty z działań Bobbi Brown w USA, jednak mechanika akcji została przystosowana do warunków międzynarodowych - zwyciężczyni zostanie wybrana spośród uczestniczek ze wszystkich 15 rynków objętych akcją, w dwuetapowej rywalizacji.

Konkurs rozpoczął się w piątek 17 lutego br. równocześnie w 20 krajach, w tym w Polsce. Poza naszym krajem będą to: Francja, Niemcy, Hiszpania, Austria, Szwajcaria, Holandia, Belgia, Dania, Węgry, Rosja, Turcja, Izrael, RPA, a także w ramach jednego regionu bliskowschodniego: Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Bahrajn, Liban i Katar. Konkurs polega na wyborze dziewczyny, która najlepiej oddaje filozofię stojącą za marką Bobbi Brown, opisaną hasłem "Pretty Powerful". Uczestniczki konkursu uzupełniają kreatywnie zdanie „Jestem …, ponieważ…” i dodają swoje zdjęcia, na które pozostałe użytkowniczki głosują. Ostatecznie każdy z krajów wybiera jedną finalistkę, wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej głosów. Nagrodą jest sesja zdjęciowa i kosmetyki marki Bobbi Brown.

W etapie drugim globalnym, pojawiają się zdjęcia 15 finalistek, a użytkowniczki Facebooka mogą przez kilka tygodni głosować na swoje faworytki. Ten etap odbędzie się w maju i czerwcu. Pięć dziewcząt z największą liczbą głosów pojedzie w nagrodę do Francji, gdzie będzie uczestniczyć w międzynarodowym evencie z udziałem współpracujących z Bobbi Brown mistrzów makijażu w Galeries Lafayette w Paryżu. Następnie jedna z nich zostanie wskazana przez samą Bobbi Brown jako zwyciężczyni konkursu i nagrodzona wyjazdem do Nowego Jorku, gdzie będzie miała okazję poznać Bobbi Brown, oraz skorzystać z atrakcji przygotowanych przez firmę.

To nie pierwsze działania agencji Digital One dla marki kosmetyków. Jesienią ubiegłego roku przygotowana została m.in. strona internetowa oraz polski profil na Facebooku, który w krótkim czasie zdobył ponad 8 tysięcy użytkowniczek. Agencja Digital One współpracuje z Estée Lauder Companies długofalowo i strategicznie. Współpraca została zapoczątkowana prawie cztery lata temu, agencja obsługuje kilka brandów z portfolio tej firmy, przede wszystkim marki: Estēe Lauder, Clinique oraz właśnie Bobbi Brown.

Komentarze

Powiązane

23.03.23, 15:00
| reklama & PR » ludzie
Marcin Boroszko Konsultantem Channel Factory Polska
W marcu br., do Channel Factory Polska dołączył Marcin Boroszko, który będzie pełnić rolę Konsultanta.
23.03.23, 14:00
| reklama & PR » informacje
Streetcom odpowiada za kampanię influencerską dla past Wawrzyniec
Trwa kampania influencerska dla past Wawrzyniec realizowana przez Streetcom. Biorą w niej udział zarówno makro i mikro influencerzy. Kampania jest jednym z pierwszych etapów działań związanych z rebrandingiem i zmianą pozycjonowania popularnych past warzywnych Wawrzyńca.
23.03.23, 11:36
| reklama & PR » informacje
Lubella podkreśla, że w makaronach wykorzystuje jaja od kur z wolnego wybiegu
Ruszyła kolejna odsłona kampanii dla makaronów jajecznych Lubella. Produkty będą widoczne zarówno w TV, jak i na VOD, YouTube oraz nośnikach OOH.
23.03.23, 09:47
| reklama & PR » ludzie
Tomasz Teodorczyk Dyrektorem Zarządzającym Channel Factory Polska
W marcu br. nastąpiła zmiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Channel Factory Polska – Tomasz Teodorczyk zastąpił Szymona Szmigla.
23.03.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
iCEA Group oLIVE rozpoczynają współpracę
Agencje iCEA Group i oLIVE media rozpoczynają współprace partnerską, dzięki czemu mają poszerzyć zakres oferowanych usług.
23.03.23, 06:30
| reklama & PR » informacje
Media Ready wyprodukowała spoty do kampanii Enterol Forte
Agencja Media Ready przygotowała dwa spoty dla marki Enterol Forte do kampanii TV i online w wersji całorocznej oraz letniej. Agencja odpowiada za ich koncept kreatywny oraz produkcję. Współpraca jest wynikiem wygranego przetargu rozpisanego przez firmę Biocodex Polska.
22.03.23, 20:32
| reklama & PR » informacje
Krakus na Wielkanoc. Marka promuje żurek
W najnowszej kampanii Krakus przedstawia pomysły na wielkonocny żurek.
22.03.23, 17:44
| reklama & PR » informacje
KENWOOD rozszerza współpracę z LoveBrands Group
Marka KENWOOD działająca w sektorze sprzętu drobnego AGD, związana jest z agencją strategicznej komunikacji zintegrowanej LoveBrands Group od kilku lat. W tym roku współpraca z KENWOOD rozszerzona została o kompleksowe działania z zakresu influencer marketingu oraz organizację eventu.
22.03.23, 16:30
| reklama & PR » informacje
VeloBank sponsorem tytularnym wyścigów kolarskich VeloBank VIA Dolny Śląsk
VeloBank rozpoczął współpracę ze Ślęża Sobótka Bike Academy, stowarzyszeniem kultury fizycznej i sportu, organizatorem największego cyklu kolarskich wyścigów szosowych dla amatorów i kolarzy masters VIA Dolny Śląsk.
22.03.23, 15:30
| reklama & PR » informacje
Plan na spokój wg firmy Provident w wiosennej odsłonie kampanii
Agencja MullenLowe Warsaw przygotowała wiosenną odsłonę kampanii firmy pożyczkowej Provident, która będzie prowadzona pod hasłem „Mam plan”. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.