06.04.12, 21:02

Radomska kampania reklamowa Feel The Chill

Pierwsze w Polsce, samoobsługowe yogurt bary Feel The Chill rozpoczęły w Radomiu dwutygodniową kampanię reklamową (od 7 marca br.) w lokalnych mediach: Radio ESKA, Radio Rekord FM oraz radiowęźle w Galerii Słonecznej. 

Pierwsze w Polsce, samoobsługowe yogurt bary Feel The Chill rozpoczęły w Radomiu dwutygodniową kampanię reklamową (od 7 marca br.) w lokalnych mediach: Radio ESKA, Radio Rekord FM oraz radiowęźle w Galerii Słonecznej. 

Początek kampanii wiąże się ze słodką, graficzną rewolucją oraz wprowadzeniem nowej oferty świeżych soków we wszystkich yogurt barach Feel The Chill, a także lokalnej oferty yogurtowej tylko dla Radomia: Yogo-Solo i Yogo-Trio. Na potrzeby działań reklamowych nagrano piosenkę firmową na bazie, której powstały 30’ i 15’ sekundowe spoty radiowe.

Twarzą i głosem kampanii reklamowej w Radomiu jest lokalny artysta i wokalista - Paweł Mosiołek, laureat wielu prestiżowych projektów muzycznych. Piosenkę Feel The Chill – „The Song” wyprodukowano w Fader Studio w Warszawie z producentem muzycznym Arkiem Nawrockim.  Aranż muzyczny zagrali muzycy: Piotr Aleksandrowicz (gitara), sekcja dęta w składzie: Andrzej Rękas (puzon), Leszek Szczerba (saksofon tenorowy), Przemysław Kostrzewa (trąbka), a także Arek Nawrocki, który zagrał partie instrumentów klawiszowych i basu, zajął się również programowaniem bębnów oraz miksem. Spot i aranżacja muzyczna odzwierciedlają charakter, wizerunek oraz filozofię marki Feel The Chill – Fit&Fun.

Wraz z rozpoczęciem kampanii reklamowej w Radomiu, uruchomiliśmy na Facebooku aplikację dla fanów, umożliwiającą pobranie kuponu rabatowego na zakup mrożonego yogurtu Feel The Chill.  Po zakończeniu emisji spotów radiowych będziemy kontynuować działania promocyjne nowej oferty - Yogo-Solo i Yogo-Trio na terenie Radomia: indoor i outdoor z wizerunkiem Pawła Mosiołka. Radom to miasto, w którym powstał pierwszy yogurt bar Feel The Chill i już w kwietniu 2012 rok będziemy obchodzić swoje pierwsze urodziny. Stąd pomysł na rozpoczęcie słodkiej rewolucji w mediach lokalnych właśnie w Radomiu” – mówi Mateusz Stachowiak Prezes Zarządu Feel The Chill.

Działania marketingowe, PR oraz zakup mediów planuje i realizuje Agnieszka Sadzikowska AS Media Design. Za kreację graficzną materiałów reklamowych, a także nową wizualizację i szatę graficzną samoobsługowych yogurt barów, odpowiada Tomasz Bieńkowski firma GRAF!T.

Kolejne, lokalne działania reklamowe planowane są na koniec marca/kwiecień 2012 i w Katowicach, gdzie firma uruchomi nowy bar Feel The Chill w Centrum Handlowym Silesia City Center,.

Komentarze

Powiązane

22.09.23, 11:31
| reklama & PR » informacje
Nie przeocz krótkowzroczności. Lens Poland rusza z nową edycją akcją edukacyjnej
Działania prowadzone są w tym roku pod hasłem „Nie przeocz krótkowzroczności” i skupiają się na uświadomieniu zagrożeń związanych z postępującą i niekorygowaną krótkowzrocznością u dzieci oraz potrzebie regularnych badań wzroku. Potrwają do grudnia br.
22.09.23, 10:13
| reklama & PR » informacje
ORLEN zakończył rebranding na słowackim rynku
W tym roku ORLEN prawie dwukrotnie powiększył sieć swoich stacji na Słowacji. Wszystkie 90 stacji działa już pod marką ORLEN. Po zakończeniu rebrandingu, ORLEN koncentruje się m.in. na poszerzeniu oferty pozapaliwowej. 
22.09.23, 08:58
| reklama & PR » informacje
Wolę Wolt. Wolt proponuje rozwiązania na codzienne dylematy
Wolt, platforma specjalizująca się w usługach food-delivery i quick-commerce, rusza ze swoją pierwszą kampanią 360 pod tytułem „Wolę Wolt”. Działania prowadzone w kanałach offline i online mają pokazywać, że sposób na radzenie sobie z codziennymi dylematami jest prosty i wygodny, właśnie dzięki aplikacji Wolt.
22.09.23, 06:30
| reklama & PR » informacje
Value Media po raz ósmy z kampanią promującą Wielką Loterię Almette
Z początkiem września br. wystartowała Wielka Loteria Almette “ekoDom Almette”. Za strategię, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja Value Media, a w obszarze programmatic, Paid Social oraz SEM działania realizowane są w modelu house of communication we współpracy z agencją e-commerce & MarTech connected SalesTube (Group One).
21.09.23, 19:49
| reklama & PR » informacje
Oreo partnerem podcastu Co powie tata?
Stereotypy dotyczące ojcostwa mogą być bardzo ograniczające i nie oddawać różnorodnych, ewoluujących ról, jakie ojcowie odgrywają w życiu swoich dzieci. Dzięki Oreo to przekonanie ma odejść w zapomnienie. Marka od lat prowadzi szereg aktywacji z okazji Dnia Ojca, a w tym roku została partnerem zainicjowanego przez Onet cyklu podcastów „Co powie Tata?”.
21.09.23, 16:30
| reklama & PR » informacje
We Celebrate You. Jubileuszowa kampania Early Stage
We wrześniu br. wystartowała kampania „We Celebrate You” z okazji jubileuszu 30-lecia szkoły języka angielskiego Early Stage.
21.09.23, 10:45
| reklama & PR » informacje
Avon sponsorem tytularnym koncertów sanah Uczta nad Ucztami
Artystka młodego pokolenia i marka beauty ruszyły wspólnie w stadionową trasę koncertową, celebrując Ucztę nad Ucztami powered by Avon. Występom sanah towarzyszą atrakcje dostarczone przez Avon w dedykowanych strefach POP−UP i Chill Out.
21.09.23, 09:44
| reklama & PR » ludzie
Milena Wieleńska w zespole Veovee
Zespół agencji Veovee zasiliła Milena Wieleńska, która objęła stanowisko Account Managera.
21.09.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Inni też popełniają błędy. Zwolnij. Infrastruktury z nową kampanią społeczną
Najnowszym spotem „Inni też popełniają błędy. Zwolnij” Ministerstwo Infrastruktury zwraca się do kierowców z emocjonalnym i drastycznym apelem o zdjęcie nogi z gazu. Dlaczego? W 2022 r. w Polsce, z winy kierujących pojazdami, doszło do 19 373 wypadków, co daje aż 90,9 proc. z łącznej liczby 21 322 wypadków drogowych.
20.09.23, 16:15
| reklama & PR » informacje
Poczuj festiwalowy vibe z KitKat & Lion. Konkurs w sieci Żabka
Agencja UNIQUE ONE organizuje dla marek KitKat i Lion konkurs dedykowany dla sieci Żabka: „Poczuj festiwalowy vibe z KitKat & Lion”.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.