Mediaedge:cia rozbudowuje dział MEC MediaLab

We wrześniu br. dział MEC MediaLab powiększa swój zespół i zmienia swoją strukturę. Przed działem nowe zadania mające na celu prowadzenie nowych projektów badawczych oraz dalszy rozwój badań tzw. insightów konsumenckich wykorzystywanych w planowaniu strategicznym

We wrześniu br. dział MEC MediaLab powiększa swój zespół i zmienia swoją strukturę. Przed działem nowe zadania mające na celu prowadzenie nowych projektów badawczych oraz dalszy rozwój badań tzw. insightów konsumenckich wykorzystywanych w planowaniu strategicznym

MEC MediaLab powstał na początku 2006 roku na bazie działu analiz, jako jeden z czterech specjalistycznych działów powołanych wówczas w ramach zmieniającej się struktury domu mediowego Mediaedge:cia. Początkowo dział ten świadczył usługi konsultingowe dla wszystkich klientów Mediaedge:cia, gromadząc wiedzę na temat różnych grup konsumentów w Polsce i ich zachowań, potrzeb oraz oczekiwań oraz informacje na temat zmian społeczno-ekonomicznych.

Od jesieni 2007 roku, na czele zespołu jako MediaLab Insight & ROI Director stoi Krystyna Zacheja, doświadczony badacz i analityk, związana z rynkiem mediów od 2001 roku, która na początku września br. dołączy do firmy Mediaedge:cia. Poprzednio przez ponad 3 lata pracowała w domu mediowym Universal McCann, a następnie przez kolejne 3 lata była kierownikiem działu badań w Ruchu SA.
Z wykształcenia jest fizykiem, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu w Uppsali. Ukończyła również studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej, Wyższej Szkole Zarządzania
i Marketingu w Warszawie oraz Uniwersytecie Warszawskim.

Podobnie nowym pracownikiem jest Małgorzata Adamska, która objęła stanowisko Consumer Insight Manager w MediaLab. Jest absolwentką Wydziału Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Poprzednio m.in. przez 4 lata pracowała w Biurze Reklamy TVP SA, wcześniej w domu mediowym Upstars Young&Rubicam (2 lata) i instytucie badawczym TNS OBOP (5 lat).

Marek Pawełczyk - Head of Media Research nadal jest szefem researchu mediowego odpowiedzialnego m.in za wprowadzanie nowych wersji narzędzi sieciowych i lokalnych Mediaedge:cia.

Obecnie zespół MEC MediaLab liczy 5 osób. Jeszcze w tym roku zostaną rozpoczęte nowe projekty badawcze, zarówno ad hoc jak i długofalowe, dostarczające niezbędnych danych ilościowych
i jakościowych. Część z nich będzie prowadzona w ramach większych projektów inicjowanych w ramach sieci Mediaedge:cia, ale niezwykle ważną rolę będą odgrywać rozwijane w dalszym ciągu badania własne dotyczące w szczególności insightów konsumenckich - wykorzystywane w procesie strategicznym Mediaedge:cia.

Komentarze

Powiązane

23.02.24, 12:42
| reklama & PR » informacje
Cut The Mustard dalej będzie wspierać firmę Sokołów
Sokołów przedłużył współpracę z Cut The Mustard na kolejny, szósty już rok.
22.02.24, 20:15
| reklama & PR » ludzie
Marek Lenz będzie odpowiadał za strategię rozwoju technologicznego Publicis Groupe
Marek Lenz objął nowo utworzone stanowisko Chief Technology Officera w Publicis Groupe. W tej roli będzie odpowiadał za rozwój wewnętrznych systemów i narzędzi służących automatyzacji i optymalizacji pracy, a także tworzenie oraz udoskonalanie usług i produktów technologicznych oferowanych klientom Grupy.
22.02.24, 18:30
| reklama & PR » informacje
Maybelline New York rozświetla przestrzeń na muralach w kampanii Kliknij po efekt rozświetlenia
Pod hasłem „Kliknij po efekt rozświetlenia” prowadzona jest kampania launchująca nową bazę rozświetlającą 4w1 Instant Perfector Glow marki Maybelline New York (L’Oréal Polska). Za warstwę kreatywną odpowiada agencja MullenLowe Warsaw.
22.02.24, 17:00
| reklama & PR » informacje
24/7Communication w sieci Crisis Communications Network Europe
24/7Communication dołączyła do Crisis Communications Network Europe – sieci niezależnych, europejskich agencji komunikacyjnych i consultingowych, świadczących usługi i doradztwo w zakresie komunikacji kryzysowej.
22.02.24, 13:54
| reklama & PR » ludzie
Sylwia Kobus zespół przechodzi do Altavia Kamikaze + K2
Do agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Sylwia Kobus, która objęła stanowisko Account Director. Kobus ostatnio pracowała w agencji Bluecloud Interactive, również jako Account Director.
22.02.24, 12:06
| reklama & PR » ludzie
Andrzej Dalkowski Dyrektorem Marketingu InPost
Andrzej Dalkowski, manager z 20-letnim doświadczeniem w zakresie marketingu, sprzedaży, brandingu i komunikacji, będzie odpowiedzialny za budowanie strategii marketingowej InPost w Polsce, zarządzanie komunikacją marketingową, digitalem i wsparciem działań sprzedażowych.
22.02.24, 11:03
| reklama & PR » informacje
Doceniaj to, co wspaniałe. Nowa platforma komunikacyjna marki Jacobs i zmiana identyfikacji wizualnej opakowań kaw
W lutym br. ruszyła nowa platforma komunikacyjna marki Jacobs pod hasłem „Doceniaj to, co wspaniałe”. Nowemu pozycjonowaniu marki towarzyszy również zmiana identyfikacji wizualnej opakowań kaw – na początek mielonych i rozpuszczalnych.
21.02.24, 20:29
| reklama & PR » informacje
iTaxi klientem monday comms
iTaxi, dostawca usług związanych z podróżowaniem, rozpoczął współpracę z monday comms (część monday group).
21.02.24, 14:00
| reklama & PR » informacje
Więcej radości za mniej! Ikea promuje obniżki asortymentu
IKEA na stałe obniża ceny połowy swojego asortymentu. Marka realizuje kampanię 360 stopni promującą obniżki pod hasłem: “Więcej radości za mniej!”.
20.02.24, 19:54
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Electrolux głównym partnerem MasterChef Nastolatki. Uczestnicy będą korzystać ze sprzętu marki
Electrolux, producent sprzętu gospodarstwa domowego, jest głównym sponsorem programu „MasterChef Nastolatki” (TVN) – nowej wersji kulinarnego talent-show.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Zakopiańskie Centrum Kultury | inne

Przejdź do oferty

specjalista ds.promocji i PR

Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.