26.02.24, 17:31

Sos Pieczeniowy WINIARY. Nabieraj ze smakiem. Kampania sosów pieczoniowych

KV kampanii marki Winiary, fot.: materiały prasowe

Sosy pieczeniowe WINIARY to produkt promowany w kampanii przygotowanej przez Publicis Poland.

Działania marketingowe ruszyły 21 lutego br. i będą realizowane w telewizji, serwisie YouTube oraz mediach społecznościowych. Towarzyszy im hasło „Sos Pieczeniowy WINIARY. Nabieraj ze smakiem”. Do zadań agencji należało opracowanie strategii, koncepcji kreatywnej oraz nadzór nad powstaniem wszystkich formatów reklamowych.

Kampania wprowadza nową platformę komunikacji. Jej celem jest prezentowanie sosów pieczeniowych WINIARY – ciemnego oraz jasnego – jako niezastąpionego elementu współczesnych dań. „Naszym zadaniem było pokazanie w atrakcyjny, wyróżniający się sposób, że sosy pieczeniowe WINIARY świetnie nadają się do urozmaicenia smaku codziennych, współczesnych dań. Można po nie sięgać niezależnie od okazji. Sprawdzą się w tradycyjnych posiłkach, ale też przy nieformalnych okazjach. Od strony kreatywnej bawiliśmy się wieloznacznością słowa ‘nabieranie’. Dzięki sosom pieczeniowym WINIARY dania nabierają charakteru, a my nabieramy na nie apetytu. Dodatkowo w przygotowanych kreacjach wykorzystujemy gest nabierania smacznego sosu i wycierania go z talerza na różne sposoby” – mówi Marta Krakowska Sochacz, Integrated Communication Director.

Na potrzeby kampanii agencja przygotowała spoty TV w dwóch wersjach: trzydziesto- i piętnastosekundowej. W przypadku serwisu YouTube emitowany będzie spot sześciosekundowy. Krótkie formaty video pojawią się także w wybranych mediach społecznościowych. Produkcją spotów zajęło się studio GRAFFITI, a postprodukcją ORKA. Reżyserię powierzono Jerzemu Dytkiewiczowi. Za planowanie mediów odpowiada dom mediowy MINDSHARE.

Komentarze

Powiązane

11.04.24, 18:45
| reklama & PR » ludzie
Łukasz Jankowski w zespole agencji Ancymony
Do agencji Ancymony dołączył Łukasz Jankowski, który objął stanowisko senior art director & motion designer.
11.04.24, 17:30
| reklama & PR » ludzie
Magdalena Kubiak przechodzi z Lens That do Altavia Kamikaze + K2
Do zespołu kreacji agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Magdalena Kubiak, która objęła stanowisko Junior Art Director.
11.04.24, 12:51
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Nadawcy radiowi będą promować radio jako efektywne medium reklamowe
11 kwietnia br., z okazji Dnia Radia, ruszyła ogólnopolska akcja pod hasłem „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce, jako efektywnego medium reklamowego. Organizują ją wspólnie najwięksi, na co dzień konkurujący ze sobą, nadawcy radiowi: Polskie Radio, Grupa Euro-zet, Grupa RMF oraz Grupa ZPR Media.
11.04.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Arena Media prowadzi kampanię radiową dla marki Xella
W ramach wygranego przetargu, agencja Arena Media odpowiada za przeprowadzenie kampanii reklamowej dla marki Ytong z portfolio firmy Xella, działającej w sektorze materiałów budowlanych i izolacyjnych.
11.04.24, 06:30
| reklama & PR » ludzie
Patrycja Bednarek w zespole Performics. Przechodzi z Empiku
Patrycja Bednarek zasila szeregi agencji marketingu efektywnościowego Performics (Publicis Groupe) i objęła stanowisko Head of Marketing Automation. 
10.04.24, 12:14
| reklama & PR » informacje
Republika Smakoszy klientem Instytutu Publico
Do grona klientów Instytutu Publico dołączyła Republika Smakoszy – ogólnopolska firma dostarczająca catering dietetyczny, której ambasadorką jest była zawodniczka MMA, mistrzyni UFC – Joanna Jędrzejczyk.
10.04.24, 10:55
| reklama & PR » informacje
Fundacja Polska Bezgotówkowa komunikuje korzyści płynące z przystąpienia do Programu Polska Bezgotówkowa
Polska Bezgotówkowa rozpoczęła kolejną edycję ogólnopolskiej kampanii informującej o korzyściach płynących z przystąpienia do jej flagowego Programu Polska Bezgotówkowa. Od 2 kwietnia br. w wybranych stacjach TV emitowany jest spot reklamowy, w którym udział wzięli polscy przedsiębiorcy – rzeczywiści beneficjenci Programu Fundacji. 
10.04.24, 09:18
| reklama & PR » ludzie
Agnieszka Sito awansuje w agencji kreatywnej 25wat
Współpracująca od 2020 r. z agencją 25wat, Agnieszka Sito awansowała na stanowisko managing directora.
10.04.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom pracuje dla EATYX
Nowa marka na polskim rynku, eatyx Hyperfood, dołączyła do grona klientów Streetcom. Agencja realizuje kampanię influencer marketingową z wykorzystaniem nano i mikro influencerów.
09.04.24, 19:45
| reklama & PR » informacje
The Hypera Group klientem more communications agency
Do grona klientów agencji more communications agency dołączyła The Hypera Group, spółka inwestycyjna specjalizująca się w sektorach związanych z technologią blockchain.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Promocji

FILMOTEKA NARODOWA – INSTYTUT AUDIOWIZUALNY | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Fundacja Szkoła Wajdy | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy