13.09.11, 21:44

GoldenSubmarine stworzyła program ŠKODA TestShow

Do zadań agencji należało stworzenie strategicznego pomysłu kampanii, rozbudowanego kanału na YouTube, realizacja filmów video wykorzystywanych w akcji promocyjnej oraz nośników reklamowych.

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine stworzyła program ŠKODA TestShow, promujący modele samochodów marki ŠKODA. Do zadań agencji należało stworzenie strategicznego pomysłu kampanii, rozbudowanego kanału na YouTube, realizacja filmów video wykorzystywanych w akcji promocyjnej oraz nośników reklamowych.

Na nowopowstałym kanale YouTube Skoda Auto Polska można znaleźć wiele filmów oraz prezentacji modeli. Wraz ze startem kanału uruchomiono program ŠKODA TestShow, w którym internauci mogą testować samochody marki Škoda. Wystarczy, że za pośrednictwem kanału zgłoszą się do programu i - jeśli zostaną wybrani - wezmą udział w nagraniu kolejnych odsłon ŠKODA TestShow jako testerzy. Co miesiąc będą realizowane dwa kolejne odcinki programu. Programy prowadzi Adam Kornacki, dziennikarz TVN Turbo. "Chętni, w wybrany przez siebie sposób, mogą sprawdzić dowolny model ŠKODY i jego poszczególne funkcjonalności. Tak zapraszamy internautów do współtworzenia zawartości kanału i do wypowiadania się na temat naszej marki” – mówi Piotr Maj, specjalista ds. produktu z Działu Marketingu Skoda Auto Polska.

Gwiazdą pierwszego odcinka został Adam Małysz, rozpoczynający karierę rajdową. Miał on okazję poznać sportową duszę Fabii RS. Trailer filmu z Adamem Małyszem poprzedził oficjalną komunikację programu i w sposób wirusowy rozprzestrzenił się w Internecie, m.in. na portalach informacyjnych, w serwisach społecznościowych i blogach. Viral w ciągu nieco ponad dwóch tygodni osiągnął poziom ponad 600 tysięcy wyświetleń.

Uruchomienie kanału YouTube Skoda Auto Polska ogłoszono na konferencji prasowej, zorganizowanej na torze ADAC pod Berlinem. Na konferencji obecny był Adam Małysz, który wraz z zaproszonymi gośćmi świętował 110-lecie obecności marki Škoda w motorsporcie.

Dotychczasowe filmy w ramach ŠKODA TestShow zostały zrealizowane we współpracy z TakeOne Studio. Program ŠKODA TestShow zostanie wsparty kampanią reklamową na YouTube oraz w innych mediach internetowych. Za media plan kampanii odpowiada dom mediowy MediaCom.

Komentarze

Powiązane

23.03.23, 11:36
| reklama & PR » informacje
Lubella podkreśla, że w makaronach wykorzystuje jaja od kur z wolnego wybiegu
Ruszyła kolejna odsłona kampanii dla makaronów jajecznych Lubella. Produkty będą widoczne zarówno w TV, jak i na VOD, YouTube oraz nośnikach OOH.
23.03.23, 09:47
| reklama & PR » ludzie
Tomasz Teodorczyk Dyrektorem Zarządzającym Channel Factory Polska
W marcu br. nastąpiła zmiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Channel Factory Polska – Tomasz Teodorczyk zastąpił Szymona Szmigla.
23.03.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
iCEA Group oLIVE rozpoczynają współpracę
Agencje iCEA Group i oLIVE media rozpoczynają współprace partnerską, dzięki czemu mają poszerzyć zakres oferowanych usług.
23.03.23, 06:30
| reklama & PR » informacje
Media Ready wyprodukowała spoty do kampanii Enterol Forte
Agencja Media Ready przygotowała dwa spoty dla marki Enterol Forte do kampanii TV i online w wersji całorocznej oraz letniej. Agencja odpowiada za ich koncept kreatywny oraz produkcję. Współpraca jest wynikiem wygranego przetargu rozpisanego przez firmę Biocodex Polska.
22.03.23, 20:32
| reklama & PR » informacje
Krakus na Wielkanoc. Marka promuje żurek
W najnowszej kampanii Krakus przedstawia pomysły na wielkonocny żurek.
22.03.23, 17:44
| reklama & PR » informacje
KENWOOD rozszerza współpracę z LoveBrands Group
Marka KENWOOD działająca w sektorze sprzętu drobnego AGD, związana jest z agencją strategicznej komunikacji zintegrowanej LoveBrands Group od kilku lat. W tym roku współpraca z KENWOOD rozszerzona została o kompleksowe działania z zakresu influencer marketingu oraz organizację eventu.
22.03.23, 16:30
| reklama & PR » informacje
VeloBank sponsorem tytularnym wyścigów kolarskich VeloBank VIA Dolny Śląsk
VeloBank rozpoczął współpracę ze Ślęża Sobótka Bike Academy, stowarzyszeniem kultury fizycznej i sportu, organizatorem największego cyklu kolarskich wyścigów szosowych dla amatorów i kolarzy masters VIA Dolny Śląsk.
22.03.23, 15:30
| reklama & PR » informacje
Plan na spokój wg firmy Provident w wiosennej odsłonie kampanii
Agencja MullenLowe Warsaw przygotowała wiosenną odsłonę kampanii firmy pożyczkowej Provident, która będzie prowadzona pod hasłem „Mam plan”. 
22.03.23, 14:29
| reklama & PR » informacje
Czekolady E.Wedel w nowych opakowaniach
E.Wedel wprowadza na rynek czekolady, które przeszły design. Nowa identyfikacja ma wydobywać charakter marki, z jakim kojarzona jest od lat przez Polaków oraz akcentować to, co konsumenci cenią zdaniem firmy w Wedlu najbardziej – pełnię czekoladowego smaku.
22.03.23, 13:49
| reklama & PR » informacje
Bardzo prosty przepis. Wielkanocna aktywacja konsumencka Dan Cake
Pod hasłem „Otwórz, połóż, odpoczywaj” marka Dan Cake zachęca odbiorców, aby zamiast spędzania Świąt na gorączkowych przygotowaniach w kuchni, skorzystali z prostego przepisu od Dan Cake, dając sobie tym samym czas na więcej chwil dla siebie.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.