26.12.11, 14:58

Equinox Polska uruchomi Equinox Interactive

Niezależny dom mediowy Equinox Polska utworzy od stycznia 2012 roku nowy dział internetowy – Equinox Interactive.

Niezależny dom mediowy Equinox Polska utworzy od stycznia 2012 roku nowy dział internetowy – Equinox Interactive. Obok standardowych obszarów z zakresu interactive takich jak display, search, performance, WOMM, komórka ma specjalizować się w działaniach niestandardowych, opartych i połączonych z coraz szybciej rozwijającym się rynkiem mobile oraz wszechobecnymi mediami społecznościowymi. Oprócz planowania i zakupu mediów, nowo powstający dział zajmie się tworzeniem kreacji reklamowych, serwisów internetowych, widgetów, aplikacji na urządzenia mobilne oraz realizacją dedykowanego dla internetu video.

W związku z powstaniem działu internetowego, od 1 stycznia 2012 roku,  do zespołu Equinox Polska dołączą specjaliści z zakresu szeroko rozumianego marketingu interaktywnego. Na czele Equinox Interactive stanie Jarosław Sosiński jako Head of Equinox Interactive. Jednocześnie Łukasz Sysa będzie pełnił funkcję Head of Strategy a Bartosz Niewiadomski zajmie stanowisko Interactive  Media Specialist.

Jarosław Sosiński w branży pracuje od 2004 roku. Karierę rozpoczynał w dziale internetowym CR Media. Następnie od 2006 w ZenithOptimedia, od podstaw stworzył i zarządzał działem interaktywnym - Zed Digital, wprowadzając go do TOP 3 interaktwnych działów domów mediowych. W 2009 przeszedł do Biura Reklamy GG Network, gdzie zarządzał działem agencyjnym, dwukrotnie zdobywając tytuł najlepszego biura reklamy wg. rankingów miesięcznika Media i Marketing Polska.

Łukasz Sysa związany z branżą mediową od 2005 roku. Początkowo jako project manager w platformie Cyfra+, gdzie był odpowiedzialny za tworzenie interaktywnych rozwiązań telewizyjnych. W 2008, roku  zajął się branżą reklamy online. W Zed Digital był  bezpośrednio odpowiedzialny za planowanie kampanii dla Grupy Żywiec, Maspex oraz Warner Bros, a w późniejszym okresie za tworzenie crossmediowych projektów dla kluczowych Klientów ZenithOptimedia Group. Ostatnio pracował w Biurze Reklamy Wirtualnej Polski, gdzie odpowiadał za prowadzenie zespołu kreatywnego tworzącego  rozbudowane koncepcje komunikacyjne oparte zarówno o potencjał portalu, jak i inne kanały dotarcia m.in. działania na Facebooku, SEM, buzzmarketing, mobile etc. Nagrodzony Mixx Award 2010 za kampanie z wykorzystaniem  augmented reality dla Nike.

Bartosz Niewiadomski w branży reklamy online od 2008 roku. Początkowo specjalizował  się w działaniach WOMM. Od dwóch lat pracował w Biurze  Reklamy Wirtualnej Polski tworząc rozwiązania komunikacyjne szyte na miarę. Szczególnie wyspecjalizowany w marketingu branży sportowej. Odpowiedzialny za tworzenie zaawansowanych rozwiązań dla firmy Nike oraz projektów związanych z Euro 2012. 

Komentarze

Powiązane

22.09.23, 12:31
| reklama & PR » informacje
Internetowe nie wystarczy. Orange dla Firm promuje swoja ofertę
Wystartowała kampania „Internetowe nie wystarczy” przygotowana przez agencję Havas Warsaw, która ma promować nową ofertę dla firm.
22.09.23, 11:31
| reklama & PR » informacje
Nie przeocz krótkowzroczności. Lens Poland rusza z nową edycją akcją edukacyjnej
Działania prowadzone są w tym roku pod hasłem „Nie przeocz krótkowzroczności” i skupiają się na uświadomieniu zagrożeń związanych z postępującą i niekorygowaną krótkowzrocznością u dzieci oraz potrzebie regularnych badań wzroku. Potrwają do grudnia br.
22.09.23, 10:13
| reklama & PR » informacje
ORLEN zakończył rebranding na słowackim rynku
W tym roku ORLEN prawie dwukrotnie powiększył sieć swoich stacji na Słowacji. Wszystkie 90 stacji działa już pod marką ORLEN. Po zakończeniu rebrandingu, ORLEN koncentruje się m.in. na poszerzeniu oferty pozapaliwowej. 
22.09.23, 08:58
| reklama & PR » informacje
Wolę Wolt. Wolt proponuje rozwiązania na codzienne dylematy
Wolt, platforma specjalizująca się w usługach food-delivery i quick-commerce, rusza ze swoją pierwszą kampanią 360 pod tytułem „Wolę Wolt”. Działania prowadzone w kanałach offline i online mają pokazywać, że sposób na radzenie sobie z codziennymi dylematami jest prosty i wygodny, właśnie dzięki aplikacji Wolt.
22.09.23, 06:30
| reklama & PR » informacje
Value Media po raz ósmy z kampanią promującą Wielką Loterię Almette
Z początkiem września br. wystartowała Wielka Loteria Almette “ekoDom Almette”. Za strategię, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja Value Media, a w obszarze programmatic, Paid Social oraz SEM działania realizowane są w modelu house of communication we współpracy z agencją e-commerce & MarTech connected SalesTube (Group One).
21.09.23, 19:49
| reklama & PR » informacje
Oreo partnerem podcastu Co powie tata?
Stereotypy dotyczące ojcostwa mogą być bardzo ograniczające i nie oddawać różnorodnych, ewoluujących ról, jakie ojcowie odgrywają w życiu swoich dzieci. Dzięki Oreo to przekonanie ma odejść w zapomnienie. Marka od lat prowadzi szereg aktywacji z okazji Dnia Ojca, a w tym roku została partnerem zainicjowanego przez Onet cyklu podcastów „Co powie Tata?”.
21.09.23, 16:30
| reklama & PR » informacje
We Celebrate You. Jubileuszowa kampania Early Stage
We wrześniu br. wystartowała kampania „We Celebrate You” z okazji jubileuszu 30-lecia szkoły języka angielskiego Early Stage.
21.09.23, 10:45
| reklama & PR » informacje
Avon sponsorem tytularnym koncertów sanah Uczta nad Ucztami
Artystka młodego pokolenia i marka beauty ruszyły wspólnie w stadionową trasę koncertową, celebrując Ucztę nad Ucztami powered by Avon. Występom sanah towarzyszą atrakcje dostarczone przez Avon w dedykowanych strefach POP−UP i Chill Out.
21.09.23, 09:44
| reklama & PR » ludzie
Milena Wieleńska w zespole Veovee
Zespół agencji Veovee zasiliła Milena Wieleńska, która objęła stanowisko Account Managera.
21.09.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Inni też popełniają błędy. Zwolnij. Infrastruktury z nową kampanią społeczną
Najnowszym spotem „Inni też popełniają błędy. Zwolnij” Ministerstwo Infrastruktury zwraca się do kierowców z emocjonalnym i drastycznym apelem o zdjęcie nogi z gazu. Dlaczego? W 2022 r. w Polsce, z winy kierujących pojazdami, doszło do 19 373 wypadków, co daje aż 90,9 proc. z łącznej liczby 21 322 wypadków drogowych.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.