16.02.12, 16:31

Pierwsza kampania marki Benospokój

Pierwsza kampania marki Benospokój obejmuje swoim zasięgiem największe publiczne oraz komercyjne stacje telewizyjne.

Kampania marki Benospokój skierowana jest do ludzi aktywnych i zapracowanych, którym natłok obowiązków przeszkadza w możliwości zrelaksowania się i rozluźnienia. 30-sekundowy spot reklamowy przedstawia sytuacje dobrze znane z codziennego życia, które, mimo iż na pierwszy rzut oka postrzegane są jako błahe i niewiele znaczące, potrafią skutecznie wyprowadzić z równowagi.

W spocie reklamowym wykorzystano jeden z najbardziej znanych utworów klasycznych – "W Grocie Króla Gór" Edwarda Griega. Muzyka ta - dynamiczna, mroczna i pełna niepokoju - doskonale podkreśla, iż w obliczu stresu nawet tak drobne kwestie jak rozlana kawa czy zepsuty długopis mogą urosnąć do rangi "problemu dnia".

W momencie pojawienia się na ekranie suplementu diety Benospokój muzyka zwalnia i ulega wyciszeniu, co ukazuje korzyści płynące ze stosowania preparatu oraz wspiera komunikację marki, jako suplementu łagodzącego objawy stresu i zdenerwowania.

Pierwsza kampania marki Benospokój obejmuje swoim zasięgiem największe publiczne oraz komercyjne stacje telewizyjne – m.in. TVP1, TVP2, TVN, Polsat, TV4, TVP Info oraz TVN24. Kreację spotu zrealizował MAUR film z Czech, koncept przygotowała agencja reklamowa Opus-b, natomiast za działania public relations odpowiada agencja Open Media.

Komentarze

Powiązane

30.11.23, 10:58
| reklama & PR » informacje
Cukier Królewski akcję ramach akcji Piecz, Przerabiaj, Podziel się uruchamia lodówki społeczne
Marka Cukier Królewski wzmacnia i rozwija kampanię „Piecz, Przerabiaj, Podziel się” i. „Królewski” w myśl hasła „Gdzie dobro króluje, nic się nie marnuje”, wspólnie z Fundacją Weź Pomóż, uruchamia lodówki społeczne.
30.11.23, 09:35
| reklama & PR » informacje
Wafelki Góralki będą dalej współpracować z Dziadkiem do orzechów
Producent wafelków Góralki, IDC Polonia, podjął decyzję o przedłużeniu współpracy z agencją reklamową Dziadek do orzechów. Będzie to czwarty rok współpracy między marką a agencją.
30.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
SEM House z Grupy RTB House debiutuje na rynku digital marketingu
Globalna spółka MarTech, RTB House, ogłosiła powstanie agencji digitalowej SEM House, skupiającej się głównie na planowaniu i realizacji usług marketingu w przeglądarkach internetowych.
29.11.23, 18:43
| reklama & PR » informacje
Starcom wygrywa przetarg Amnesty International
Agencja mediowa Starcom (Publicis Groupe) wygrała przetarg mediowy i rozpoczyna współpracę z Amnesty International Polska – organizacją pozarządową działającą w obronie praw człowieka.
29.11.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
ORLEN przedłuża na trzy kolejne lata współpracę z Robertem Kubicą
Robert Kubica przez kolejne trzy lata będzie kontynuować współpracę z ORLENEM jako jeden z głównych ambasadorów marki koncernu.
29.11.23, 14:45
| reklama & PR » informacje
DDB Warsaw wygrywa w przetargu Allegro na obsługę strategiczną i kreatywną
Przetarg na obsługę strategiczno-kreatywną marki Allegro wygrała agencja DDB Warsaw. Podmiot będzie obsługiwać Allegro na rynku polskim i czeskim, a docelowo również na pozostałych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.
29.11.23, 13:30
| reklama & PR » informacje
Mars Wrigley promuje limitowaną świąteczną ofertę produktów
Mars Wrigley przygotował limitowaną ofertę produktów marek M&M’s oraz Maltesers. Dodatkowo w telewizji oraz mediach społecznościowych można zobaczyć dedykowaną reklamę M&M’s.
29.11.23, 09:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom zwycięzcą przetargu na dwie kampanie dla Purina
Agencja Streetcom wygrała przetarg na realizację dwóch projektów dla marki Purina. W ramach wygranego przetargu agencja odpowiada za realizację kampanii influencer marketingowych dla specjalistycznych linii produktów Purina Dentalife i Purina ProPlan Cat Sterilised.
29.11.23, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Biuro Reklamy TVP przeprowadzi aukcję na sponsoring aplikacji TVP Sport
Biuro Reklamy TVP przedstawiło zasady aukcji w aplikacjach TVP SPORT. Licytacja odbędzie się w dniach 12-14 grudnia br., a jej przedmiotem będzie sponsoring aplikacji na wyłączność.
29.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Marka kosmetyków Gisada klientem oLIVE media
Szwajcarska marka luksusowych kosmetyków Gisada, dostępnych w sieci Douglas, powierzyła obsługę działań PR na polskim rynku agencji oLIVE media.