21.11.18, 15:00

dobrezakonczenia.pl. Marcin Prokop w kampanii wizerunkowej Warty

Strona internetowa Warty
Fot.: portalmedialny.pl

22 listopada br. wystartuje kampania wizerunkowa firmy ubezpieczeniowej Warta, promująca jakość obsługi klienta. Do udziału w niej ubezpieczyciel zaprosił swoich klientów, których prawdziwe historie będą prezentowane w spotach filmowych. 

Głównym punktem wdrażanej kampanii są spoty video, w których przedstawiane są prawdziwe historie klientów. Filmy podzielone zostały na dwie części. W pierwszej Marcin Prokop opowiada o problematycznych zdarzeniach i jego zabawnych pomysłach na ich rozwiązanie. W drugiej części spotu prawdziwi klienci Warty prezentują swój praktyczny sposób – kontakt z ubezpieczycielem – który pomaga skutecznie i komfortowo zakończyć sprawę.

Koncepcja filmów zakładała prezentację dwóch światów. Pierwszy symbolizuje harmonię, porządek zniszczony przez niefortunną i zaskakującą sytuację. Wszystko to zostało uzupełnione charakterystyczną i spontaniczną osobowością Marcina Prokopa. Druga część spotu to odbicie od „sztucznego świata” i opowieść klientów Warty. Widzimy ich na tle wykreowanej przez nas przestrzeni planu zdjęciowego, oddzielając w ten sposób świat realny od fikcji. Dzięki temu zabiegowi chcemy dodatkowo podkreślić wiarygodność opowiedzianych historii” – podsumowuje Bogusława Potacka, dyrektor Departamentu Marketingu i PR.

Kampania wizerunkowa „dobrezakonczenia.pl” ma skupić się na obecności w mediach internetowych. Do odbiorców trafi głównie za pomocą kanałów YouTube oraz VOD (Ipla, TVP, Grupa TVN) oraz social media. Kampania będzie również wykorzystywała mix formatów bannerowych. Wsparta zostanie działaniami PR oraz materiałami przygotowanymi przy współpracy z blogerami i influencerami. Kampania została zaplanowana do końca 2019 r.

Do emisji zostały przygotowane spoty w dłuższej (35 sek.) i krótszej (15 sek.) wersji. Za ich przygotowanie odpowiedzialny był zespół marketingu Warty, agencja MullenLowe. Filmy wyreżyserowane przez Martynę Iwańską wyprodukował dom produkcyjny Film Reaktor. Media zostały zaplanowane przez dom mediowy Starcom. Działania w social media realizowane są przez zespół Warty oraz agencję K2.

Do kampanii powstała specjalna strona na której oprócz spotów można znaleźć również inne historie klientów.

Komentarze

Powiązane

22.09.23, 13:58
| reklama & PR » informacje
Loteria „Królewski LUZ BLUZ” od firmy Wawel
18 września br. wystartowała loteria słodyczy sprzedawanych na wagę marki Wawel, pod hasłem „Królewski LUZ BLUZ”. Aby wziąć w niej udział, wystarczy kupić minimum 200 g dowolnych słodkości z Wawelu na wagę. Co godzinę do wygrania designerska bluza, a raz w tygodniu zestaw słodyczy. Loteria potrwa do 29 października br.
22.09.23, 12:31
| reklama & PR » informacje
Internetowe nie wystarczy. Orange dla Firm promuje swoja ofertę
Wystartowała kampania „Internetowe nie wystarczy” przygotowana przez agencję Havas Warsaw, która ma promować nową ofertę dla firm.
22.09.23, 11:31
| reklama & PR » informacje
Nie przeocz krótkowzroczności. Lens Poland rusza z nową edycją akcją edukacyjnej
Działania prowadzone są w tym roku pod hasłem „Nie przeocz krótkowzroczności” i skupiają się na uświadomieniu zagrożeń związanych z postępującą i niekorygowaną krótkowzrocznością u dzieci oraz potrzebie regularnych badań wzroku. Potrwają do grudnia br.
22.09.23, 10:13
| reklama & PR » informacje
ORLEN zakończył rebranding na słowackim rynku
W tym roku ORLEN prawie dwukrotnie powiększył sieć swoich stacji na Słowacji. Wszystkie 90 stacji działa już pod marką ORLEN. Po zakończeniu rebrandingu, ORLEN koncentruje się m.in. na poszerzeniu oferty pozapaliwowej. 
22.09.23, 08:58
| reklama & PR » informacje
Wolę Wolt. Wolt proponuje rozwiązania na codzienne dylematy
Wolt, platforma specjalizująca się w usługach food-delivery i quick-commerce, rusza ze swoją pierwszą kampanią 360 pod tytułem „Wolę Wolt”. Działania prowadzone w kanałach offline i online mają pokazywać, że sposób na radzenie sobie z codziennymi dylematami jest prosty i wygodny, właśnie dzięki aplikacji Wolt.
22.09.23, 06:30
| reklama & PR » informacje
Value Media po raz ósmy z kampanią promującą Wielką Loterię Almette
Z początkiem września br. wystartowała Wielka Loteria Almette “ekoDom Almette”. Za strategię, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja Value Media, a w obszarze programmatic, Paid Social oraz SEM działania realizowane są w modelu house of communication we współpracy z agencją e-commerce & MarTech connected SalesTube (Group One).
21.09.23, 19:49
| reklama & PR » informacje
Oreo partnerem podcastu Co powie tata?
Stereotypy dotyczące ojcostwa mogą być bardzo ograniczające i nie oddawać różnorodnych, ewoluujących ról, jakie ojcowie odgrywają w życiu swoich dzieci. Dzięki Oreo to przekonanie ma odejść w zapomnienie. Marka od lat prowadzi szereg aktywacji z okazji Dnia Ojca, a w tym roku została partnerem zainicjowanego przez Onet cyklu podcastów „Co powie Tata?”.
21.09.23, 16:30
| reklama & PR » informacje
We Celebrate You. Jubileuszowa kampania Early Stage
We wrześniu br. wystartowała kampania „We Celebrate You” z okazji jubileuszu 30-lecia szkoły języka angielskiego Early Stage.
21.09.23, 10:45
| reklama & PR » informacje
Avon sponsorem tytularnym koncertów sanah Uczta nad Ucztami
Artystka młodego pokolenia i marka beauty ruszyły wspólnie w stadionową trasę koncertową, celebrując Ucztę nad Ucztami powered by Avon. Występom sanah towarzyszą atrakcje dostarczone przez Avon w dedykowanych strefach POP−UP i Chill Out.
21.09.23, 09:44
| reklama & PR » ludzie
Milena Wieleńska w zespole Veovee
Zespół agencji Veovee zasiliła Milena Wieleńska, która objęła stanowisko Account Managera.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.