10.01.24, 07:45

Centrum Schlebiania. Kampania marki Dan Cake

KV kampanii Dan Cake, fot.: materiały prasowe

Ruszyła kampania marki Dan Cake realizowana pod hasłem „Centrum Schlebiania”. Trzon komunikacji stanowi aktywacja konsumencka realizowana w formacie kreatywnego konkursu.

Zadaniem uczestników akcji jest kupno Chleba Tostowego Dan Cake pszennego lub pełnoziarnistego. Następnym zadaniem uczestnika jest wymyślenie tekstu pochlebstwa, którym można uraczyć bliską osobę. Dan Cake nagrodzi najbardziej pomysłowe komplementy atrakcyjnymi sprzętami kuchennymi i gotówką.

Na stronie aktywacji uruchomione zostało interaktywne Centrum Schlebiania. Użytkownik może połączyć się z wirtualnym konsultantem, aby ten wymyślił dla niego kreatywne pochlebstwo, którego potrzebuje się w danej sytuacji. Na potrzeby tego mechanizmu została wykorzystana sztuczna inteligencja, która bazując na głosie aktora występującego w spocie kampanii, generuje pomysłowe komplementy w formie audio.

Na potrzeby akcji został również nagrany spot, który będzie emitowany w ramach kampanii zasięgowej na platformach VOD, YouTube oraz w mediach społecznościowych.

Akcja na antenie RMF MAXX

Dodatkowo na antenie RMF MAXX będą emitowane spoty radiowe o zasięgu ogólnopolskim. Stacja zorganizuje także sponsorowany przez Dan Cake konkurs antenowy pod hasłem "Poranne schlebianie", w którym uczestnicy będą prawić komplementy wskazanym uprzednio osobom: rodzinie, przyjaciołom czy znajomym z pracy. Konkurs na antenie RMF MAXX rusza 20 stycznia br. i potrwa dwa tygodnie.

Do udziału w akcji został również zaangażowany influencer Bartek Usa Karpowski, który w charakterystycznym dla siebie stylu przeprowadzi akcję uliczną, podczas której będzie prawił pochlebstwa przechodniom, wręczając im produkty Dan Cake.

Komunikacja będzie wzmocniona kampanią digital indoor w galeriach handlowych oraz OOH na busbackach w ponad 80 miastach w całej Polsce.

Kto odpowiada za kampanię?

Za koncept strategiczny, linię kreatywną, kreacje reklamowe oraz stworzenie strony www akcji odpowiadała agencja Ancymony, która prowadzi również komunikację w mediach społecznościowych oraz dba o PR i kontakt z mediami. Spot został zrealizowany przez Key Story, za budowanie zasięgów i kampanię mediową w digitalu odpowiada Media Choice, a kampanię outdoorową realizuje AMS. Kampania będzie realizowana w terminie od 8 stycznia do 29 lutego br.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 09:30
| reklama & PR » informacje
STS przedłużył kontrakt sponsorski z Koroną Kielce
STS i Korona Kielce kontynuują współpracę. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2024/2025 z możliwością przedłużenia na kolejne lata. 
19.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Energa Obrót z kampanią świadomościowo-produktową. Moc równowagi w Twoim ekosystemie
Energa Obrót rozpoczęła 15 lipca br. nową kampanię świadomościowo-produktową pod hasłem Moc równowagi w Twoim ekosystemie.
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
19.07.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Hand Made stworzył kampanię dla Monster Munch
Agencja Hand Made realizuje loterię dla Monster Munch, marki z portfolio Lorenza. Hasło akcji to “Rower dobry dla ducha”.
 
18.07.24, 19:21
| reklama & PR » informacje
PZU Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym tegorocznej edycji Tour de Pologne, w tym klasyfikacji górskiej. Firma wspiera także Tour de Pologne Junior. 
18.07.24, 17:44
| reklama & PR » informacje
Green Caffè Nero promuje letnią ofertę
Marka Green Caffè Nero wystartowała z działaniami reklamowymi, które mają promować letnią ofertę kawiarni. Działania promocyjne obejmują spot reklamowy emitowany w sieci kin niezależnych oraz działania digitalowe. Motywem przewodnim kampanii jest lato w mieście.
18.07.24, 15:30
| reklama & PR » informacje
Tak smakuje kino. Kampania Cinema City na Spotify
Polski oddział Aleph Group (dawniej Httpool by Aleph) przygotował z myślą o Spotify kampanię pt. „Tak smakuje kino” dla Cinema City.
18.07.24, 11:30
| reklama & PR » ludzie
Agata Bieniek awansowała zarządzanie polskim zespołem marketingu Bolt
Agata Bieniek objęła stanowisko Marketing Manager Bolt w Polsce i zarządza zespołem marketingu w polskiej siedzibie firmy oraz odpowiada za lokalne działania marki.
18.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Superbet zwiększa zaangażowanie w Górnika Zabrze
W ramach nowej umowy między Superbet a Górnikiem Zabrze, logo bukmachera znajdzie się na froncie koszulki klubu. 
18.07.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom pracuje dla marki Luksja
Streetcom zrealizuje kampanię product seeding dla marki Luksja. Działania wspierające zostały zaplanowane do końca sierpnia br.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.