15.12.11, 18:04

Juice-Social – nowa marka studia Juice

Juice-Social jest niezależną komórką wydzieloną ze struktur wrocławskiego studia Juice. Specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu social media marketingu.

Na rynku pojawiła się Juice-Social - niezależna komórka wydzielona ze struktur wrocławskiego studia Juice. Specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu social media marketingu. Tworzą ją ludzie od dawna związani z mediami społecznościowymi, zarówno w ramach Juice, jak i spoza studia. Za rozwój Juice-Social odpowiada Anna Skorupska.

Wydzielenie marki Juice-Social jest konsekwencją procesu, jaki zachodził od ponad roku - systematycznego rozwijania kompetencji w zakresie komunikacji w mediach społecznościowych. "Juice w ciągu dwóch ostatnich lat znacząco rozwinęło kompetencje w obszarze social media, realizując cały wachlarz projektów z wykorzystaniem tego kanału. W 2011 roku prowadziliśmy działania w społecznościach m.in. dla Lukas Bank, Eurobank, Samsung Polska, Loreal Polska, Donnington Clean. Wspieramy również polską scenę muzyczną, współpracując m.in. z L.U.C-em, Mikromusic" - wyjaśnia Anna Skorupska, odpowiedzialna za rozwój biznesu oraz wprowadzanie nowych produktów.

Juice-Social specjalizuje się w działaniach marketingowych on-line, w szczególności kampaniach opartych na wykorzystaniu serwisów społecznościowych i strategicznym wsparciu komunikacji marek w Internecie. W ramach swoich działań agencja obsługuje w zakresie social media klientów studia Juice oraz prowadzi niezależne projekty dla samodzielnie pozyskanych klientów. Juice-Social działa we Wrocławiu oraz w Warszawie - w biurze Juice przy al. Lotników 1.

Zespół Juice-Social Head of What-to-do (czyli szefem) Juice-Social. jest Anna Skorupska. Od 2009 pracuje jako menedżer zarządzająca w Juice. Wcześniej, w latach 2006-2008, jako szefowa marketingu Telefonii Dialog współtworzyła strategię komunikacji marketingowej marki, wprowadzając ją na rynek ogólnopolski. Obecnie doktoryzuje się na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu w zakresie social media marketingu.

Dział kreatywno-strategiczny, odpowiedzialny za rozwój Juice-Social tworzą: Maciek Gołębiowski - Head of How-to-do. Dotychczas pracował m.in. dla Johnson & Johnson, SONY, L'Oreal, czy Hasco Lek. Odpowiedzialny za kreatywną realizację celów klienta oraz wdrażanie nowych usług i produktów.

Aleksandra Watras - Head of Why-to-do. odpowiada za rynki zagraniczne, produkcję filmów wirusowych oraz rozwój warszawskiego biura, w tym działania new business. Dotychczas związana z produkcją filmową.

Bartosz Broda - How-to-do Manager. Do końca bieżącego roku związany z portalem nasza-klasa.pl, gdzie zajmował się przeciwdziałaniom wszelkim nadużyciom pojawiającym się na portalu, współtwórca projektu "Klikaj z głową". W Juice-Social odpowiedzialny za kontrolę prawną realizowanych kampanii, a także rozwój działu szkoleń z zakresu social media marketingu.

Komentarze

Powiązane

29.03.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Iluzjonista Y i Piotr Ogiński promują miody marki Pan Mazur
Marka Pan Mazur, producent polskich miodów, rozpoczął współpracę z influencerami przy promocji sprzedaży swoich produktów w sieci Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni. 
29.03.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
OAN finalizuje trasformację swojego modelu biznesowego. Teraz stawia na sprzedaż gaming data
Spółka Online Advertising Network (OAN) zakończyła transformację swojego dotychczasowego modelu biznesowego. Rozwijająca swoją ofertę OAN skoncentruje się na sprzedaży gaming data, czyli danych dotyczących graczy z całego świata.
29.03.23, 06:30
| reklama & PR » ludzie
Aleksandra Wojnicka awansuje w Great Minds
Na początku marca br., Aleksandra Wojnicka awansowała na stanowisko Digital Director w ramach Grupy Garden of Words, Agencji oferującej usługi z zakresu 360°.
28.03.23, 20:12
| reklama & PR » informacje
CUPRA rozpoczęła współpracę z Rosalíą, gwiazdą muzyki latynoskiej
Marka CUPRA rozpoczęła współpracę z hiszpańską piosenkarką, autorką tekstów i producentką. W jej ramach npowstała kampania, która ma podkreślać, czym jest CUPRA od A do Z. Do działań wykorzystano nową wersję utworu „Abcdefg”.
28.03.23, 18:07
| reklama & PR » informacje
Jesteśmy na TY. Piotr Fronczewski i Marcin Dorociński w miniserialu marki Tyskie
Marka Tyskie rozpoczęła publikację miniserialu z udziałem Piotra Fronczewskiego i Marcina Dorocińskiego w reżyserii TadeuszaŚliwy. Projekt jest nową odsłoną platformy komunikacyjnej marki Tyskie – „Jesteśmy na TY”.
28.03.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
Polski Strix przyjmuje do grupy niemiecki Webweit
Polska agencja e-commerce Strix poinformowała o przyjęciu do grupy niemieckiej agencji Webweit. Strix będzie miał teraz oddziały w Polsce, Holandii (Utrecht) i Niemczech (Frankfurt n. Menem). 
28.03.23, 11:49
| reklama & PR » informacje
Dentsu Creative kreatywnie dla mBanku
Dentsu Creative (wcześniej Isobar) rozpoczyna współpracę kreatywną z mBankiem.
28.03.23, 09:31
| reklama & PR » informacje
Marka YORK wybiera w przetargu agencję Chapter1
Agencja strategiczno-kreatywna Chapter1 wygrała przetarg na obsługę na polskim rynku kampanii launchowej domowych pomp ciepła marki YORK, należącej do amerykańskiego koncernu Johnson Controls.
27.03.23, 20:31
| reklama & PR » informacje
Avon wraca z nowym pozycjonowaniem marki i kampanią reklamową
1 marca br., marka Avon ruszyła z kampanią 360° najnowszej szminki Hydramatic.  Ambasadorką kampanii jest brytyjska beatboxerka Hamzaa, która ma ucieleśniać nowe pozycjonowanie i hasło marki - "Masz w sobie siłę! ".
27.03.23, 17:41
| reklama & PR » informacje
Euvic Performance opracowała nowy serwis dla GRUPY CSV
Euvic Digtal (Grupa Euvic Performance) została wybrana przez Grupę CSV, działającą na rynku lakierniczym w zakresie dostarczania produktów, usług i szkoleń. Agencja odpowiedzialna była za kompleksowe opracowanie i wdrożenie nowego serwisu csv.pl.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.