28.04.23, 07:30

Wedel. Z przyjemnością! Marka E.Wedel promuje mleczne czekolady

KV kampanii czekolad mlecznych E.Wedel, fot.: materiały prasowe

Pod koniec kwietnia br., marka E.Wedel ruszyła z nową kampanią czekolad mlecznych. Działania te stanowią otwarcie nowej komunikacji marki, wyznaczają kierunek platformy kreatywnej i wprowadzają nowy claim – „Wedel. Z przyjemnością!”.

Nowa platforma kreatywna to powrót do korzeni tego, z czym kojarzona jest marka E.Wedel. Wszyscy wiedzą, że E.Wedel to czekolada, a czekolada to… przyjemność! W Wedlu wierzymy, że jest ona kwintesencją życia, a sama czekolada dostarcza drobnej przyjemności na wyciągnięcie ręki. Jemy ją nie tylko kostkami, jak pokazuje większość reklam, naturalne jest to, że sięgamy po cały pasek czy wręcz gryziemy tabliczkę. Nie boimy się też ubrudzić – oblizywanie palców z roztopionej czekolady sprawia nam dodatkową przyjemność. W nowej platformie podkreślamy wszystkie naturalnie przyjemne momenty jedzenia czekolady” – tłumaczy Karolina Zagórska, Senior Brand Manager w LOTTE Wedel

Nowe spoty mają ociekać mleczną czekoladą, pobudzać zmysły i sprawiać, że chce się jej spróbować. Kreacje otwiera podpis Emila Wedla, który własnoręcznie podpisywał swoje produkty. Towarzyszy im też kawałek muzyczny „I’m Feeling Good” w nowej, bardziej sensualnej aranżacji.

Opracowana platforma kreatywna E.Wedel, przygotowana w całości przez Agencję 2012, bazuje na nowym pozycjonowaniu marki, stworzonym we współpracy zespołu marki z Kantar i CPC Brand Consulting. Za realizację spotu wyreżyserowanego przez Marcina Filipka odpowiedzialny był dom produkcyjny WatchOut, postprodukcję wykonał zaś Televisor. Aranżację kultowej piosenki wzięli na siebie SIRENS i Jan Wacław Komar, a realizację dźwięku studio Głośno. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Zenith. Działania digital i social media prowadzi agencja Golden Submarine, a public relations – Walk PR.

Prezentowane w spotach czekolady mleczne E.Wedel w różnych wariantach smakowych pokazane są w nowych, odmienionych opakowaniach – z charakterystycznym podpisem Emila Wedla i grafikami apetycznych dodatków. Za nową identyfikację i architekturę marki E.Wedel odpowiada agencja Well Rounded Design. Nowe spoty reklamowe będą wyświetlane w TV, kinie oraz w digitalu.

Komentarze

Powiązane

21.06.24, 13:46
| reklama & PR » ludzie
Bartłomiej Chmiel jako Account Manager dołącza do Open Mobi
Z początkiem kwietnia br., Bartłomiej Chmiel dołączył do agencji digitalowej Open Mobi. Na stanowisku Account Managera będzie odpowiadał za obszar pozyskiwania klientów z branży e-commerce.
21.06.24, 11:02
| reklama & PR » informacje
Change Serviceplan i Media Republic z nową kampanią Maślanki Mrągowskiej Tyle dobra
Maślanka Mrągowska powraca z nową kampanią pod ideą kreatywną “Tyle dobra”, w nowej, odświeżonej formule. Działania przygotowane przez należącą do Group One agencję Change Serviceplan obejmują kampanię telewizyjną, digitalową, akcje konsumenckie i współpracę z influencerami.
21.06.24, 09:22
| reklama & PR » informacje
Nowa kampania Bułeczek Mlecznych Dan Cake skierowana do nowych grup docelowych
Wystartowała kampania Bułeczek Mlecznych Dan Cake. Tym razem marka postawiła na nowe grupy docelowe i konteksty spożywania swoich produktów. Oprócz konkursowej aktywacji konsumenckiej zaplanowane są m.in. aktywności w środowiskach gamingowych, współprace z influencerami, kampania DOOH oraz działania w digitalu.
21.06.24, 06:30
| reklama & PR » informacje | kultura » film
Agencji K+Group odpowiada za promocję filmu Rodzina Treflików
Trefliki, bohaterowie serialu animowanego „Rodzina Treflików”, w listopadzie br. trafią na wielki ekran. Szczegóły świątecznej produkcji zostaną ujawnione dwa miesiące przed premierą, ale już teraz rozpoczynają się działania związane z kinowym debiutem Treflikowych bohaterów. Za działania związane z promocją filmu będzie odpowiedzialna agencja K+Group.
20.06.24, 21:30
| reklama & PR » ludzie
Michał Fortowski awansował w Multikino Media
W maju br. Michał Fortowski awansował na stanowisko Partnership Managera w Dziale Sprzedaży Korporacyjnej Biura Reklamy Multikino Media.
20.06.24, 20:30
| reklama & PR » ludzie
Ewelina Czuba Dyrektorem Rozwoju i Sprzedaży Wideo w Grupie ZPR Media
Ewelina Czuba objęła stanowisko Dyrektora Rozwoju i Sprzedaży Wideo w Grupie ZPR Media. Odpowiedzialna będzie za zarządzanie zespołem sprzedaży, realizację planów sprzedażowych i strategii Grupy ZPR Media, a także za budowanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami i domami mediowymi.
20.06.24, 16:30
| reklama & PR » informacje
Marka Chantarelle wybiera Agencję PR Get in Touch
10 czerwca br., butikowa Agencja PR Get in Touch rozpoczęła współpracę z marką kosmetyków Chantarelle.
20.06.24, 08:30
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Promocje sprawdza się w BLIX. Grupa BLIX chce dotrzeć do 12 mln osób
Aplikacja BLIX ruszyła z najsilniejszą, najdłuższą i najbardziej kompleksową kampanią wizerunkową w historii niezależnych aplikacji typu drive2store. Działania mają być skoncentrowane w sferze online i prowadzone w sposób ciągły. 
19.06.24, 20:45
| reklama & PR » informacje
Mistrzowska akcja promocyjna cashback marki Hisense
Agencja UNIQUE ONE organizuje dla marki Hisense, Oficjalnego Partnera UEFA EURO 2024, ogólnopolską akcję promocyjną cashback ze zwrotem gwarantowanym.
19.06.24, 19:17
| reklama & PR » ludzie
Ola Głębicka awansowała w Iberionie. Odpowiada za strategię komunikacji firmy
Od czerwca br. Ola Głębicka odpowiada za strategię komunikacji Grupy Iberion i jej produktów, w tym za działania wizerunkowe. Będzie raportować bezpośrednio do Maksymiliana Tomanka, wiceprezesa i współwłaściciela grupy Iberion.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.